עובדות שחשוב לדעת לפני תהליך העסקת עובד זר

כחלק מהרצון שלי להעניק ערך מוסף ללקוחותיי ומתוך זיהוי צורך אמיתי של משפחות הנמצאות בצומת דרכים קצת מבלבל ומעוניינות לקבל מענה מקיף, בגובה העיניים ובשפה

המשך לקרוא »

תפקידי המטפלת הסיעודית בשמירה על בטיחות הקשיש

אחד מהתופעות השכיחות בגיל השלישי הינה ירידה תפקודית שמתבטאת בקושי בביצוע פעולות יומיומיות. שגרת היום כוללת פעולות, כגון: רחצה, הלבשה, ניידות, אכילה ושליטה בהפרשות. על

המשך לקרוא »

סיבות להתנגדות קשישים להעזר במטפלת סיעודית

גיל הזיקנה מתאפיין בשינויים רבים .שינוי בולט הוא עניין הירידה התפקודית-מנטלית. המגמה, כיום, היא להשאיר את הקשיש בביתו , כל עוד מצבו הפיזי-בריאותי מאפשר זאת.

המשך לקרוא »

זיהוי מוקדם בצורך במטפלת סיעודית מביטוח לאומי

במהלך שנות עבודתי מול אוכלוסיית הקשישים ובני משפחותיהם, נתקלתי בשתי תופעות שכיחות: מודעות נמוכה לעניין הירידה המנטלית- כלומר, ההתייחסות של הקשישים ובני משפחותיהם היא בעיקר

המשך לקרוא »

מעל

19

שנות נסיון

מעל

10000

לקוחות שסייעתי להם

קשרים מקצועיים עם מעל

100

אנשי מקצוע

לקוחות ממליצים

אסף המקסים, תודה על הסיוע והטיפול בעניינה של אימי. אני יכולה לומר שזמן רב לא קיבלתי יחס מקצועי וחם כשתמיד אתה עומד לרשותנו בכל עת. תודה שיש אנשים כמוך קיבלתי מתנה גדולה. תודה ענקית.

קרן

שלום רב,
אני רוצה להודות מקרב ליבי ובשם כל משפחתי על השירות המדהים, היעיל והשירותי שקיבלתי מאסף זכאי.
כידוע, מצבנו היה לא פשוט בעקבות השינוי במצבה של סבתי, חנה. אסף הציג ידע מקצועי רב, עם מלוא הרגישות והאמפתיה, תוך עמידה מלאה בהבטחות. בעולם של היום, זה לא מובן מאליו כלל.
אסף, בשמי ובשם משפחתי תודה רבה על הכל ובעיקר על מי שאתה.

שלום

אסף היקר –
תודה ענקית על שהיית כקרן אור בתקופה הקשה בחיי ובחיי משפחתי.
בתקופה כה מורכבת ומטלטלת היית שם לייעץ ולסייע. לאחר ששיתפתי אותך במצבה הרפואי של אמא, חיש מהר הדרכת אותי באופציות העומדות לרשותי, קישרת אותי לגורמים המתאימים ובעיקר היית לי לעזר וכאוזן קשבת, תומכת ומבינה.
לא אשכח באיזה לחץ היסטרי התקשרתי אלייך בחודש ינואר 2019, לאחר שאמא נפלה ושברה את עצמות האגן, ואתה ביכולות המדהימות שלך הרגעת אותי והצעת לי מספר פתרונות.
לי ולאחיותיי אין מילים בכדי להודות לך על הכל, על יכולת הניתוח והרגישות שלך, האכפתיות, הקשב והאזנה, שהתחילה מהטלפון הראשון ואף שלושה חודשים מאוחר יותר, בכדי לוודא שאמא מקבלת את הטיפול הנכון עבורה ולהתעניין במצבה.
אנשים כמוך מקומם עדן.
באהבה גדולה

נעמה, דפנה ויפעת

אלוף עולם!
כמו מלאך משמיים נשלחת אליי. כך במקרה, חבר משותף קישר בינינו, ובימים שהרגשתי שאין כבר תקווה, ואין פתרון, הופתעתי לגלות שלא כך.
אחרי שאבא עבר אירוע, ותרתי משמע כולנו היינו מבולבלים, עשית לנו סדר במחשבות ובפתרונות העומדים לרשותנו. כבר ביום שלאחר שיחתנו, דאגת לכך שעובדת סוציאלית תגיע לביקור בית, זירזת את הטיפול במקרה של אבא ובעיקר הרגיש לנו שאת הכל אתה עושה בהמון רגישות ומקצועיות.
כיף לדעת שיש אנשים כמוך, שקמים בבוקר ושכל עיסוקם, פועלם ומטרתם זה לעשות טוב לאחרים.
מעריכים ומוקירים.

זיו

לאסף שלום, אני רוצה להודות עמוקות, על הטיפול המקצועי, האמין עם המון אמפתיה, הן ברמה האישית והן מול הגורמים המקצועיים, אמא לאחר הניתוח, קיבלה את מלוא זכויותיה מול ביטוח לאומי בזכותך! אני ממליץ בחום רב על אסף, אין ספק שהוא עובד עם הנשמה ובמלוא המרץ. תודה, תודה ושוב תודה

יחיאל